close
Kitlesel Fonlama Kampanyaları

Her Bisikleti Elektrikliye Çeviren Uygun Fiyatlı Cihaz

Elektrikli bisikletlerin gittikçe artan popülaritesi, ulaşım için daha pratik ve daha hızlı alternatifler arayan insanlara bu çevreci ulaşım aracını daha da çekici hale getiriyor. Ancak elektrikli bisikletlerin fiyatları hala nispeten yüksek. Ancak İsveçli bir şirket, herkesin elektrikli bisiklet sahibi olmasını sağlayacak bir cihaz geliştirmiş durumda.

Eazy Bike isimli şirket, şirketle aynı ismi taşıyan cihazıyla tüm bisikletlerin elektrikliye dönüşmesini mümkün kılıyor. Eazy Bike kitini bisikletinize taktıktan sonra artık pedal çevirmenize gerek kalmıyor.

Motor ve pil olmak üzere iki parçadan oluşan kit, kolay kullanımıyla dikkat çekiyor. Pili şasiye, motoru ise arka tekerleğe yerleştirdikten sonra bisiklet 2 dakika içinde elektrikliye dönüşüyor.

Kiti pedal yardımlı kullanabileceğiniz gibi tamamen otomatik olarak da kullanabiliyorsunuz. Bisiklet elektrik motoruyla 32 km/s hıza çıkabiliyor.

Bir kitlesel fonlama projesi olan Eazy Bike, Indiegogo üzerinden başladığı fonlama kampanyasında şimdiden hedefine ulaşmış durumda. 159 dolarlık ön sipariş fiyatına sahip olan Eazy Bike hakkında daha fazla bilgi almak için Indiegogo sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Gönder

14 − 13 =