close
Arıkovanı Girişim Haberleri

Hem video İzleyin hem öğrenin: HerGünÖğren

İnternet, neredeyse hayatımızın her alanına giriş yapmış durumda. İnternet dünyasının yükselen trendi ise ¨videolar¨. Her gün internette geçirdiğimiz zamanın önemli bir bölümünü video izlemeye ayırıyoruz. Bu videoların kimi eğlenceli kimi ise eğitici. Peki, hem eğlendiren hem de bilgiler veren videolar izlemek istemez misiniz? Aslında bunu yapan birileri var: HerGünÖğren

Bir uzmanlık alanı üzerine en önemli bilgileri derleyerek 21 adet video oluşturan HerGünÖğren, video-öğrenme alanında ezber bozmaya hazırlanıyor. 21 videoyu – zamana yayılan öğrenme kurgusuyla izleyicilere ulaştıran, her bir 21’lik seriyi de aynen bir dizinin sezonu gibi uzun bir ön çalışma, araştırma sonrasında dış mekanlarda ve profesyonel çekim ekibi yardımı ile oluşturan HerGünÖğren, geniş bir yelpazeye yayılan içerikleriyle dikkat çekiyor.

Klasik anlatımın dışına çıkan ve ilgi çekici videolarla öğrenme sürecini keyifli bir hale getiren HerGünÖğren, etkileyici video kurgularıyla ön plana çıkıyor. Videolarda izleyici deneyimini güçlendirmek adına dış mekanlar tercih ediliyor. Çekim mekanları için genellikle parklar ve yeşil alanlar kullanılıyor.

Videoların içeriği, belirlenen konu üzerine gerçekleşen uzun bir çalışma sürecinin sonunda belirleniyor. Çalışma sürecinde konu hakkında ortaya konulmuş eserler özenle inceleniyor ve dünya kamuoyunun kabul ettiği fikirler ekibin süzgecinden geçiriliyor. Konu hakkında yapılan sıkı araştırmalar sonucunda 21 adet başlık belirleniyor ve bu başlığın en iyi şekilde aktarılması adına kurgu çalışması yapılıyor. Ortaya çıkan kurgu neticesinde de bir çekim gerçekleştiriliyor ve eğitim videosu hazırlanmış oluyor.

Günümüzde şirketler çalışanlarına yönelik pek çok eğitim düzenliyor. Bu eğitimler hem zaman hem de maliyet açısından oldukça meşakkatli oluyor. Eğitimlerdeki klasik anlayış sebebiyle eğitime katılanlar da bu eğitimlerden gerektiği kadar faydalanamıyorlar. HerGünÖğren, bu noktada şirketlerin yardımına yetişiyor. Şirketlerin çalışanlarına aktarmak istediği bilgiler, ekibin sanatsal anlayışı ile birleşerek ortaya keyifle izlenecek videolar çıkıyor.

HerGünÖğren’in verilen eğitimlerden biri de ¨İnovasyon ve Değişim Yönetimi Eğitimi¨. Eğitimin içeriğinde Dijital Dönüşüm, Kurumiçi Girişimcilik, Değişim Yönetimi, Teknolojik Adaptasyon, Yaratıcılık ve Problem Çözme gibi önemli konular yer alıyor. İnovasyon hakkında değerli bilgiler sunan eğitim, bu konu ile ilgili eğitim almak isteyen kişi ve kurumlar için ideal bir eğitim olarak göze çarpıyor. Diğer eğitimlerde olduğu gibi bu eğitim de 21 videodan oluşuyor. Videolar, eğitimi alan çalışanlara her sabah mail yoluyla aktarılıyor. Gönderiler Pazartesi-Cuma günleri arasında yapılıyor ve yaklaşık bir ay sürüyor.

Bireysel olarak da erişim sağlanabiliyor

Tüm bu avantajlar Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin HerGünÖğren’in video eğitimlerini tercih etmesine sebep oluyor. 21 gün boyunca sabah kahvelerinizi içerken keyifli eğitim videoları izlediğinizi hayal edin. Sizce de öğrenme süreciniz olumlu şekilde etkilenmez mi? Bu yeni video öğrenme serilerinden sadece şirketler faydalanmıyor. Şirketlerin yanı sıra bireysel olarak da bu videolara erişim sağlanabiliyor.

Şirketinizde vereceğiniz bir eğitim var ve bunu nasıl aktaracağınızı bilemiyor musunuz? Ya da iş hayatına yönelik bir konuda uzun dersler almadan fikir sahibi olmak mı istiyorsunuz? Cevabınız ¨evet¨ ise HerGünÖğren sizlere çözüm olacak.

Yorum Gönder

nineteen − one =