close
Kitlesel Fonlama Kampanyaları

Hayatı Kolaylaştıran Müthiş Havalı Mutfak Aletleri

Hayatı kolaylaştıran havalı ürünlere bayılıyoruz. Şık tasarım, kullanışlı özellikler ve uygun fiyat bir araya geldiğinde tadından yenmiyor. Konu mutfak aletleri için de farklı değil.

Kitlesel fonlama platformlarında da boy göstermeye başlayan akıllı mutfak aletleri şu sıralar epey popüler. Kitlesel fonlama ekosistemi içinde nispeten niş bir alanı olmasına rağmen kimi zaman en çok fonlanan projelerden olmayı da başarabiliyor. Biz de en başarılı projelerden üçünü sizler için derledik.

Cinder Grill

Herkesin damak tadı farklı. Kimi etini az pişmiş yer kimi orta. Ancak asıl mesela tam istediğimiz gibi pişirebilmekte. Cinder Grill isimli ızgara tam olarak bunu sağlıyor. Taze, donmuş, et, sebze ne olursa olsun, bu akıllı ızgara yiyeceğinizi tam istediğiniz gibi pişiriyor. Her şeyi otomatik halleden alete yiyeceğinizi koyup beklemekten başka bir şey yapmanıza gerek yok. Böylesine müthiş bir projenin, hedefinin yüzde 798’ini, yani 544.995 dolar fon toplamasına şaşmamak gerek.

Stainer Bowl

Stainer Bowl isimli kullanışlı kase, sebze meyve yıkarken yüzde 60’a kadar daha az su tüketmenizi sağlıyor. Yıkama işlemlerini daha verimli ve tasarruflu hale getiren kase, kendisini kitlelere de kabul ettirerek 5 bin dolarlık hedefinin üzerine çıkarak 83 bin dolar fon toplamış durumda.

Imbue

Son örneğimiz de çay sevenlere! Hem termos gibi her yere taşıyabileceğiniz hem de istediğiniz zaman 5 dakika içinde çay içebileceğiniz bir alet düşünün. Imbue tam olarak böyle bir alet. Çay haznesine çayı koyup sıcak su ekledikten sonra sıcak taze çayınız dakikalar içinde hazır. 20 bin dolar hedefle yola çıkan Imbue, 362.679 dolar fon toplamış durumda.

Sizin de benzer bir proje fikriniz varsa çekinmeden Arıkovanı‘na başvurun!

Yorum Gönder