close

Su içmenin faydaları saymakla bitmez. Susuz kaldığımızda bunun vücuda olan zararları da aynı şekilde. Ancak bunu bile bile hala çoğumu günde yeterince su tüketmiyoruz.

Neyse ki su içme alışkanlıklarımızı iyileştirmenin birçok yolu var. Son zamanlarda popülerleşen “yaşam koçu” uygulamaları da onların arasında. Ama şimdi EQUA isimli akıllı su şişesi gibi çok daha kesin bir çözüm var.

EQUA, su içmeniz gerektiği zaman sizi akıllı bildirimler yoluyla kullanıcılarını uyaran bir su şişesi olarak öne çıkıyor. Şişe hem şık tasarımı hem de pratik ve teknolojik özellikleriyle dikkat çekiyor.

Mobil uygulaması ile eşleştirilen EQUA, kişisel bilgilerinize dayanarak hidrasyon durumunuz hakkında önemli veriler sunuyor. Günlük su alımını hesaplama ve takip etme, su içmek için en uygun zamanda hatırlatma gönderme bunlardan bazıları.

Şişenin en özel yanlarından biri şüphesiz parlayarak bildirim vermesi. Böylece bildirimleri kontrol etmek için akıllı telefona bakma ihtiyacı da ortadan kalkmış oluyor. Şişenin parıldadığını gördüğünüzde su içmeniz gerektiğini anlıyorsunuz. Akıllı jestlere de duyarlı olan şişe telefon olmadan iletişim kurabiliyor.

Slovenya merkezli EQUA tarafından geliştirilen akıllı şişe, fon toplamak ve müşterilerin desteğini almak için bir kitlesel fonlama kampanyası başlattı. Kampanya büyük bir başarıydı zira EQUA yüzde 486 oranında fonlanarak 245.627 dolar gelir elde etti.

EQUA için 69 dolarlık bir ön sipariş fiyatı mevcut. Ancak siz yine de su içmek için EQUA’nın gelmesini beklemeyin.

Yorum Gönder