close
Arıkovanı Girişim Haberleri

Güneş enerjisi İle sınırsız yaşa: Sunmood

Elektronik eşyaların hayatımızın her alanına girmesiyle birlikte elektrik ihtiyacımız da artmaya devam ediyor. Özellikle akıllı telefon gibi şarjlı cihazları daima yanımıza taşıyor, sürekli kullanıyoruz. Gelelim ki pil teknolojilerinin akıllı yazılım teknolojileri kadar hızlı gelişmediğini rahatlıkla görebiliriz. Lakin güneş enerjisi teknolojisi hızla gelişiyor. Birçoğumuz gün içerisinde cihazının şarjının bitmesiyle karşı karşıya kalabiliyor. Günlük aktivitelerimiz önemli bir kısmını dijital cihazlardan yaptığımızı düşündüğümüzde bu durum can sıkıcı olabiliyor.

Cihazlarının şarjının yeteri kadar uzun dayanmaması dışındaki bir diğer sorun ise şarj edecek kaynak bulamamak. Evimizde veya ofisimizdeyken rahatlıkları cihazlarımızı şarj edebiliyoruz. Peki ya bir doğa seyahatine çıktığımızda? Veya herhangi bir elektrik olmayan ortamda? Doğadaki çok güzel bir gün batımı manzarasının fotoğrafını şarjınız olmadığı için yakalayamamak can sıkıcı olsa gerek. Neyse ki teknoloji artık bu sorunun da üstesinden rahatlıkla gelebiliyor çünkü sınırsız sayılabilecek kadar enerji sağlayabilen bir kaynağımız var: Güneş.

Güneş Enerjili Şarj Aleti

Kendimize ait bir enerji santralini yanımızda taşıyabilmek heyecan verici değil mi? Sunmood tam da bunun için geliştirildi. Rahatlıkla taşınabilen bu güneş enerjili şarj aleti güneşin olduğu her yerde USB ile çalışan elektronik aletlerini şarj edebilmenizi sağlıyor. Hatta SUNBAG’i sırt çantanızın üzerine koyduğunuz takdirde siz yürüyüşünüzü yaparken o cihazlarınızı şarj edebiliyor.

Güneş Enerjili Hoparlör

Parkta, plajda, ormanın derinliklerinde, terasta aslında her yerde gözlerimizi kapatıp müziği hissetmeyi siz de çok sevmiyor musunuz? Tabii bunun için ya bir elektrik kaynağına -böyle alanlarda bulmak çok kolay olmuyor- ya da şarjlı bir hoparlöre ihtiyacınız var. Tabi hoparlörler hatırı sayılır bir enerjiye ihtiyaç duyduğu için şarjlar çabuk tükenebiliyor. Bu sorunları ortadan kaldırmak için üretilen SUNTOUCH dilediğiniz yerde müzik doyasıya müzik dinleyebilmenizi sağlıyor. Ayrıca güneş olmayan ortamlarda şebekeden de hoparlörlerinizi şarj edebilirsiniz. Güneş enerjisi daima sizinle…

Siz de milyonlarca yıldır dünyamızı aydınlatan Güneş’in enerjisinden faydalanmak ve elektrik kaynağınızı dilediğiniz her yere götürmek isterseniz, buradan Sunmood’un proje sayfasına giderek detaylı inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz.

Yorum Gönder

4 × three =