close
DünyaKitlesel Fonlama Kampanyaları

Güneş Enerjili Şarj Cihazı Seyahatlerin Vazgeçilmezi Olacak

Şehrin karmaşasından kaçarak doğada uzun bir yolculuğa çıktınız. Ayağınızın altında çalıların çıtırdama sesleri, etrafınızda büyüleyici bir manzara… Her köşe birer fotoğraf karesi gibi. Siz de neden çekmiyorum ki dediniz. Kameranızı çıkardınız ama o da ne? Şarj bitmiş!

Bu durumlarda harici güç üniteleri hayat kurtarabiliyor. Ancak onların da şarja ihtiyacı var. Keşke sınırsız bir güç kaynağı olsa. Seyahat ederken cihazlarımız şarjsız kalmasa. SOUL Solar Scroll tüm dileklerimizin kabul olmasını sağlıyor.

SOUL Solar Scroll güneş enerjisiyle beslenen, böylece cihazlarınızı daima şarj edebilmenizi sağlayan güçlü ve kompakt bir şarj cihazı olarak öne çıkıyor. Cihaz dayanıklı yapısı ve esnek güneş paneli ile dikkat çekiyor. Cihazın kendisini şarj etmek içinse panelini açıp güneş ışığı almasına izin vermek yeterli. Örneğin cihazı sırt çantanıza yapıştırabilir ve hareket halindeyken şarj edebilirsiniz. USB girişine de sahip olan cihazı geleneksel şekilde şarj etmek mümkün.

SOUL Solar Scroll akıllı telefonları iki kez, kablosuz kulaklıkları 10 kez, Go Pro’ları ise 4-5 kez şarj edecek kapasiteye sahip. Doğada yürüyüş veya kamp yaparken elektronik cihazları şarj etmenin harika bir yolu gibi görünüyor.

Kitlesel Fonlama Yolculuğu

SOUL Solar Scroll’un geliştiricileri, cihazı seri üretime geçirmek için 30.000 dolar hedefle bir kitlesel fonlama kampanyası başlattı. Kampanyanın bitimine henüz 10 gün kale proje çoktan 60.000 doların üzerinde fon topladı bile.

115 dolar ön sipariş fiyatına sahip olan cihazın tahmini teslim tarihi Kasım 2018.

Yorum Gönder