close
DünyaKitlesel Fonlama Kampanyaları

Filtresiz Hava Temizleme Cihazıyla Rahat Bir Nefes Alın

Bir evi yaşanılır hale getiren yalnızca mobilyalarla donatmak ve temizliğini yapmakla sınırlı değil. Evin içindeki havanın kalitesini de önemli. Hatta birçok insan için bu bir numaralı öncelik haline geldi. Buna bağlı olarak son yıllarda hava temizleyicilerine olan talebin artması şaşırtıcı değil. Üreticilerin de giderek piyasaya daha kaliteli hava temizleme cihazı üretmesi de öyle.

Hava temizleyicileri, yaşam alanlarımızdan toz, polen, sigara dumanı ve diğer birçok hava kirliliğinin genel sağlığımız üzerindeki olumsuz etkilerini ortadan kaldırır. Ancak düşük kalitedeki hava temizleyicileri her zaman mükemmel iş çıkarmazlar.

Olumsuz örnekleri kenara bırakırsak, hava temizleme teknolojisini yepyeni bir seviyeye taşıyan bir ürünle karşı karşıyayız. Luft Qi isimli küçük, sessiz ve filtresiz cihaz, gelişmiş fotokataliz nanoteknolojisini kullanarak hava kirliliğini büyük ölçüde bertaraf ediyor.

Avantajlar

Lufi Qi’nin rakiplerinden birçok avantajlı özelliği var. 25db altındaki gürültü seviyesi, yalnızca 150 gramlık ağırlığı, USB ile çalışması bunların başında geliyor. Ayrıca filtresiz olması sayesinde filtrelere ekstra para harcamanın önüne geçiyor.

Kitlesel fonlama kampanyasıyla fon toplamaya başlayan hava temizleme cihazı, şimdiden kullanıcıların büyük ilgisiyle karşılaşmış durumda. 25 bin dolarlık fon hedefinin çok daha üzerine çıkan proje şimdiye kadar 119.000 dolar toplamayı başardı bile.

109 dolardan ön siparişle satın alınabilen cihaza buradan ön sipariş verebilirsiniz.

Yorum Gönder