close
Kitlesel Fonlama Kampanyaları

Evin Huzurunu Bozmayan Teknoloji: İnteraktif Akıllı Tahta

Elektronik mürekkep veya OLED ekranları unutun. En yeni akıllı tahta panel teknolojisiyle tanışın. Mui isimli interaktif ahşap ekran ile haberleri ve hava durumunu takip edebilir, hatta mesaj bile gönderebilirsiniz.

Mui, son olarak Nintendo Switch’te kullanılan kapasitif dokunmatik sensörler konusunda uzmanlaşmış Kyoto merkezli Nissha firmasının imzasını taşıyor. Mui de aynı prensiple çalışıyor ve ahşap panele dokunduğunuzda interaktik ekran etkin hale geliyor. Açılan menüden istediğiniz işlemleri yapabiliyorsunuz. Bunların arasında haberlere göz atmak, mesaj atıp mesaj almak da var.

Evdeki akıllı sistemlerle de uyumlu çalışan Mui, IFTTT aracılığıyla Google Home, Amazon Echo, Philips Hue, Sonos gibi diğer akıllı ev aletlerine bağlanabiliyor.

“İnternete bağlanan ahşap” ilk etapta tuhaf bir fikir gibi gelebilir. Ancak Mui aradığınız en değerli ev eşyası olabilir. Mui’nin en büyük gücü, dijital platformları günlük hayatın içine sıcak ve gürültüsüz bir şekilde entegre etme yeteneği. Zira bu akıllı cihaz ismini de Japonca “sessizlik” kelimesinden alıyor.

Bir kitlesel fonlama projesi olan Mui, ön sipariş almaya devam ediyor. Akıllı ahşap panel tek başına 599 dolardan satılıyor. Geliştirme kiti ve Raspberry Pi bağlantısından oluşan paketin fiyatı ise 999 dolar.

Mui hakkında detaylı bilgi almak ve ön sipariş almak için buradan kitlesel fonlama kampanya sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Gönder