close
Kitlesel Fonlama Kampanyaları

Evde Bitki Yetiştirmek İçin Alternatif Yöntem: Kağıt Toprak

Geri dönüşüm kağıtlarının çevreye katkısı büyük. Daha az ağaç kesilmesinin yanında enerji ve su tasarrufu da sağlıyor. Bu çevre dostu kağıtların artık yeni bir kullanım alanı daha var; evde bitki yetiştirmek için toprağa alternatif olmak!

MicroNovelty isimli şirketin geliştirdiği PaperSoil gerçekten ilginç bir fikir. Aslında son derece basit bir mantığı var; renkli geri dönüşüm kağıtlarının içine gübre, tohum ve suyu koyduktan sonra bitkiniz büyümeye hazır hale geliyor. Evde bitki yetiştirme teknikleri için muazzam bir alternatif!

PaperSoil ile evde çiçek yetiştirme, sebze meyve ekme son derece basit ve etkili hale geliyor. Evde veya bahçede daha renkli bir ambiyans vermesinin yanı sıra ve doğa için de hiçbir zararı yoktur.

Mor, pembe, turuncu, mavi, yeşil derken PaperSoil’in onlarca renk alternatifi mevcut. 12 dolardan başlayan erken sipariş fiyatlarıyla kullanıcılarla buluşan PaperSoil, kitlesel fonlama kampanyasında da büyük ilgi görmüş durumda. Hatta ilk kampanyanın başarısı üzerine proje için ikinci bir kampanya daha açılmış durumda.

Yeniliğin, teknolojinin, yaratıcılığın ve basitliğin mükemmel bir karışımı olan ürün herkese örnek olacak cinsten!

Yorum Gönder