close
DünyaKitlesel Fonlama Kampanyaları

Electrofit: Cep Boyutunda Giyilebilir Fitness Cihazı

Büyük şehir yaşamı koşuşturmasında spora zaman ayırmak oldukça zor. Hal böyle olunca, birçok insan EMS (Electronic Muscle Stimulator) cihazlarına yöneliyor. Elektronik Kas Stimülatörü anlamına gelen EMS, basitçe normal egzersizler sırasında beynin kaslara sinyal göndererek kasılıp gevşemesini sağlıyor.

EMS cihazları ise, beynin bu görevini üstlenerek kaslara sinyaller gönderiyor ve daha çok kasılmasını sağlıyor. Bunun yanında her gün gelişen teknolojiyle birlikte EMS cihazları 10 farklı kas grubunu aynı anda çalıştırarak, en derin kas fibrillerine ulaşabiliyorken, bu verimi spor salonunda alabilmek, sadece çok yoğun ve ağır antrenmanlarla mümkün olabiliyor.

Cep boyutunda ve akıllı telefonla kontrol edilebilen ilk EMS cihazı olma özelliği taşıyan ElectroFit, akıllı cihazınla antrenmanınızı kişiselleştirerek daha verimli çalışmanızı sağlıyor.

Esnek ve nefes alabilen, serinletici kumaştan üretilen ElectroFit, ElectroGel pedleri ile geliyor ve vücudunuzdaki bütün kas bölgelerine entegre edilebiliyor.

En güzel yanı ise, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde kullanabiliyor olmanız. Kurulumu ise sadece birkaç saniye sürüyor ve tamamen kablosuz.

ElectroFit, bu akıllı EMS cihazını satışa sunmak için kitlesel fonlama kampanyası başlatarak ön sipariş topluyor. Kampanyanın bitmesine uzun süre olmasına karşın, ElectroFit hedefinin epey üzerine çıkarak şimdiye kadar 56.000 dolar fon toplamış durumda. Ürünün tahmini teslimat tarihi ise Nisan 2019.

Buradan ElectroFit’in kitlesel fonlama sayfasına giderek, ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum Gönder