close

Hızla gelişen teknolojiyle birlikte, kullandığımız her cihaz daha fazla interaktif hale geldi. Henüz 50 yıl önce, kumandası bile olmayan siyah beyaz televizyonlar kullanırken, bugün televizyonlar üzerinde çizimler yapabilir, uzaktan etkileşimlerde bulunabilir hale geldik. Tam da bu noktada karşımıza çıkan Wollox Pro, Arıkovanı’nda kitlesel fonlama kampanyasına başladı ve desteklerini bekliyor.

Wollox Pro, özgün teknolojisi sayesinde sıradan televizyonuz ya da projeksiyon cihazınızı bir tablet ya da akıllı tahta gibi kullanabilmenizi sağlıyor. En kullanıcı dostu özelliklerinden biri ise, her türlü işletim sisteminde çalışması ve ek yazılım gerektirmemesi. 15 saniyelik kalibrasyon işleminin ardından kolayca kullanılabiliyor.

Nasıl çalışıyor?

Wollox kalemini ekran üzerinde kullanırken, yapay zeka ile güçlendirilmiş akıllı sensörler, ekran önündeki ışık havuzunu piksel detayında takip eder. Her hareketinizi bilgisayara eşzamanlı aktararak ekranın interaktif ve dokunmatik hale gelmesini sağlar.

Kullanıma geçmek için tek yapmanız gereken, USB aracılığıyla Wollox sensörünü ekrana bakacak şekilde yerleştirmek. 15 saniyelik kalibrasyon işlemi ardından Wollox kalemiyle ekran üzerinde her türlü işlemi gerçekleştirebilirsiniz!

Nerede kullanılabilir?

Ev: Wollox ile evdeki televizyonunuzu etkileşimli hale getirin. Çocuğunuzla beraber özgürce akıllı tahta gibi yazın, çizin, düzenleyin.

Okul: Wollox ile projeksiyon cihazlı sınıflarınızdaki tahtaları etkileşimli hale getirin. Akıllı tahta gibi yazın, çizin, düzenleyin.

İş: Wollox ile toplantı odalarınızdaki projeksiyon cihazlı tahtaları etkileşimli hale getirin. Akıllı tahta gibi yazın, çizin, düzenleyin. Sunumlarını daha etkili hale getirin!

Projeksiyon cihazlarını ve televizyonları etkileşimli hale getiren Wollox Pro, şimdi Arıkovanı’nda kitlesel fonlamada! Buraya tıklayarak proje sayfasını inceleyebilir, ön sipariş fırsatlarından yararlanarak projeye katkılarda bulunabilirsin!

 

Yorum Gönder

1 × two =