close
DünyaKitlesel Fonlama Kampanyaları

Dünyanın En Çok Fonlanan Aksesuarı Akıllı Kemer Geri Döndü

Dünyanın en çok fonlanan aksesuarı ünvanına sahip The Smart Belt 1.0 isimli akıllı kemer geri döndü. 2.0 versiyonuyla ortaya çıkan yenilikçi ürün, artık çok daha gelişmiş özelliklere sahip.

Geçtiğimiz yıl kullanıcılarla buluşan Smart Belt 1.0, kitlesel fonlama kampanyasında 12.000’in üzerinde kullanıcıdan ön sipariş alarak 1.200.000 dolar fon toplamış ve dünyanın en çok finanse edilen moda aksesuarı olmuştu. Ürünün yaratıcısı Harmattan Design, The Smart Belt 2.0 ile kitlesel fonlama sahnesine geri döndü.

1.0 kampanyasının başarısını, destekçilerinin geri bildirimlerini toplayarak ürünü geliştirmek için önemli bir adım oldu. Geri bildirimler, müşterilerin daha gelişmiş bir üründe görmek istediklerini anlamak için Harmattan Design’a yardımcı oldu.

Smart Belt 2.0’ın daha fazla renk ve daha fazla toka kaplama gibi harika özelliklerinin hayata geçirilmesi bu şekilde gerçekleşti.

Akıllı Kemeri Bu Kadar Özel Kılan Şey Ne?

Ürünün arkasındaki en büyük yenilik aslında oldukça basit. Akıllı Kemer daha fazla ayarlanabilirlik ve iki kat daha fazla çeşit sunuyor. Geliştirici ekibin yola çıkarken aklındaki tek şey daha rahat bir kemer tasarlamaktı. Peki bunu nasıl başardılar? 5 delikli sistemi 32 ayar ile değiştirerek.

Kemerler İtalyan derisi ve çizilmeye karşı dayanıklı kaplamadan bir araya geliyor. Kemerlerin üretimi sadece çevre dostu ve geleneksel değil aynı zamanda nadir ve egzotik olarak da öne çıkıyor. Akıllı kemerin özelleştirilebilir olması, en büyük artılarından biri.

Ancak, 2.0’ın önceki versiyondan öne çıkmasını sağlayan en büyük yenilik, daha fazla renk ve daha fazla toka çeşitliliği. Kullanıcılar bunu istedi, üreticiler de karşılık verdi. Kitlesel fonlamanın en güzel yanlarından biri de bu; ürünü geliştirirken herkesi mutlu etmek için geri bildirimleri kullanmak. Harmattan Design da bunu son derece akıllı bir şekilde gerçekleştirdi.

Smart Belt 2.0 kitlesel fonlama kampanyası, şimdiden 10.000 dolar tutarındaki başlangıç ​​fonlama hedefini geçti bile. 59 gün sürecek olan kampanya, 649 destekçi tarafından 60.000 doların üzerine çıktı ve bu da büyüleyici bir kitlesel fonlama yolculuğunun başlangıcı oldu.

Smart Belt 2.0 kampanyası, destekçilerin geribildirimlerini toplamanın bir kitle fonlaması kampanyası yürütmenin en önemli finansal olmayan avantajlarından biri olduğunun bir kanıtı.

Yorum Gönder

3 × 5 =