close
Kitlesel Fonlama Kampanyaları

Çocuklara İyi Alışkanlıklar Kazandıran Akıllı Saat

Çocuklar bugünlerde çok erken yaştan itibaren teknolojiyle haşır neşir oluyor. Birçok ebeveyn, teknolojik cihazların ve internetin etkileri hakkında endişe duyuyor. Ancak doğru ve etkili kullanıldığında teknolojinin müthiş bir öğrenme aracı olduğu da bir gerçek. Tıpkı çocuklara özel geliştirilen Octopus akıllı saat gibi.

Octopus, çocukların zaman kavramını anlamasını ve aynı zamanda iyi alışkanlıklar edinmesini sağlayan oldukça yenilikçi bir ürün olarak öne çıkıyor. İkon tabanlı saat, okuma yazma bilmeyen çocukların da olan biteni kolayca takip etmesini sağlıyor. Çocuklar, 600’ün üzerinde ikona sahip olan saat sayesinde kolayca aksiyon alabiliyorlar.

Octopus, ebeveynlerin çocukları için her zaman istediği bir şeyi epey eğlenceli ve kolay yoldan sunuyor: Sorumluluk duygusu kazanmak ve gündelik işleri kendi kendine halletmek. Bu anlamda cihaz sadece çocuk değil aynı zamanda büyük bir ebeveyn dostu konumunda.

Ebeveynler akıllı telefonlarıyla, saat üzerindeki hatırlatıcıları programlayabiliyorlar. Bu hatırlatıcılar saatte pop-up şeklinde çıkıyor ve çocuklar rahatça bunların takibini sağlayabiliyor.

Kitlesel Fonlama Başarısı

Böylesine eğlenceli, öğretici ve kullanışlı bir cihazın ilgi görmesi son derece doğal. 2016 yılında kitlesel fonlamaya açılan proje, 7 binin üzerinde kişi tarafından fonlandı. 750 bin doların üzerinde fon elde eden akıllı saat, kalabalıkların desteği sayesinde hayata geçmeyi başardı. Akıllı saatin satış fiyatı ise 80 dolar.

Yorum Gönder