close
Arıkovanı Girişim Haberleri

Çocuklar İçin en güzel karne hediyeleri Arıkovanı’nda!

Çocukların karne heyecanı ile birlikte tatil planları çoktan yapıldı. Bu tatil süresince dinlenmek ve eğlenmek kadar öğrenerek yeni deneyimler yaşamak da önemli. Arıkovanı’nda çocukların keşfederek yeni şeyler öğrenmesini sağlayacak pek çok teknoloji bulunuyor. Siz de bu teknolojileri inceleyerek çocuğunuz için en faydalı karne hediyeleri arasında seçim yapabilirsiniz.

Twin – Çocuklar İçin Bilim Kiti

Çocuğunuzun hayal gücünü geliştirecek, eğlenceli ve öğretici bir robotik seti olan Twin, kodlama öğrenmek, öğrendiklerini pekiştirmek isteyen çocuklar için birebir. İçinde mıknatıs ile birleşen 25 adet elektronik modül ve 25 örnek deney ile çocuklar hayal gücünü kullanarak sınırsız sayıda proje geliştirebilir. Çocuğunuzun geleceğin en önemli meslek alanlarında kullanılacak teknolojileri erken yaşta keşfetmesini isterseniz, buradan proje sayfasına giderek sipariş verebilirsiniz.

Bulut Board – Çocuklar İçin Kodlama Kiti

Günümüzde çocuklar teknolojiyle çok küçük yaşta tanışıyorlar. Bu teknolojiyi kullanırken, aynı zamanda kendi teknolojilerini üretmeyi öğrensinler diye Bulut Board geliştirildi. Kodlama ve elektronik eğitim kiti olan Bulut Board, üzerinde çocukların tüm duyularını etkileyen ışık, sıcaklık, mikrofon, mesafe, grafik ekran, bluetooth gibi birçok uygulama modülü bulunduruyor. Çocuklar ise bu modülleri kendi arasında etkileştirerek, birbirinden eğlenceli uygulamalar gerçekleştirebiliyorlar. Buradan Bulut Board’un sayfasına giderek, detaylı inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz.

MAKEY 2.0 – Modüler Elektronik Yapboz

Birbirine mıknatıslar ile bağlanan ve her biri belirli bir elektronik işlevi yerine getiren yapı bloğu kütüphanesi olan Makey, altı farklı kategori yani altı farklı renk altında toplanmış 95+ modül bulunduruyor. Çocuklar da farklı modülleri birleştirerek farklı işlevlere sahip robotlar, araçlar ve projeler geliştirebiliyor. Örneğin Makey sayesinde çocuklar güç, ışık sensörü ve motor modülü ile saniyeler içerisinde aydınlıkta giden ve karanlıkta duran bir araba yapabiliyor. Buradan Makey’in proje sayfasına giderek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Alya – 3D Printer

Mühendis bir babanın, kızına 3D yazıcıyla oyuncak üretme fikriyle ortaya çıkan Alya, ekonomik ve kolay kullanımıyla dikkat çekiyor. Çocukların güvenliği düşünülerek tasarlananan Alya, hammadde olarak doğal bir malzeme olan PLA kullanmakta ve zararlı bir gaz çıkışı çalışma sırasında oluşmamaktadır. Aynı zamanda baskı sırasında yüksek sıcaklıklarda PLA’yı eriten uç, çocukların erişemeyeceği bir bölümde muhafaza ediliyor. Böylelikle çocukların aklına gelebilecek her şeyi güvenli bir şekilde bastırabileceği bir 3D yazıcı ortaya çıkıyor. Buradan Alya’nın proje sayfasına giderek detaylı bilgi alabilir, sipariş verebilirsiniz.

Görüldüğü üzere Arıkovanı’nda çocuklar için birbirinden özel teknolojiler mevcut. Siz de bu ürünleri inceleyerek sipariş verebilir, çocuğunuz için en verimli karne hediyesini alabilirsiniz.

Yorum Gönder

fifteen − one =