close

Günlük hayatımızda her zaman olmasa da özellikle iş hayatımızda sık sık baskı almaya ihtiyaç duyabiliyoruz. Geleneksel yazıcılar oldukça büyük bir yer kapladığından ve sadece kağıt üzerine baskı yapabildiğinden ihtiyaçlarımızı karşılamada yetersiz kalabiliyor. Kağıt harici bir cisim üzerine baskı yapmak istediğimizde ise profesyonel ekipmanlara ihtiyaç duyuyoruz. Bu profesyonel ekipmanlar hem maliyet hem efor açısından zahmetli olabiliyor.

Tüm bu zahmetlerin önüne geçebilmek için geliştirilen, cep boyutunda ve istediğimiz yüzeye çok hızlı bir şekilde baskı yapabilen PrinCube, bir kitlesel fonlama kampanyasıyla görücüye çıktı. İki ay gibi kısa bir sürede 3.840.000 fon toplamayı başaran PrinCube, kitlesel fonlama platformunda desteklerini toplamaya devam ediyor.

PrinCube nasıl çalışıyor?

Avuç içine sığabilecek büyüklükte olan PrinCube yazıcyıı kullanabilmek için tek yapmanız gereken mobil cihazınıza gerekli uygulamayı yükleyerek senkronize etmek. Ardından Wifi bağlantısı üzerinden istediğiniz resmi, tasarımı veya metni PrinCube’a aktarabilirsiniz. Bu aşamadan sonraysa renkli ve canlı baskılar alabilmek için yapmanız gereken tek bir iş var, PrinCube’un düğmesine basmak!

Hareket halindeyken mürekkep püskürterek renkli baskılar alabilmenizi sağlayan PrinCube, sıradan nesneleri bile tasarımlarınızla kişiselleştirebilmenizi sağlıyor. Ek olarak iş seyahatlerinizde, etkinliklerde veya hobi amaçlı olarak kağıt, metal, tekstil, plastik, ahşap, deri ve diğer yapı ve sanatsal malzemelerin üzerine PrinCube ile tasarımınızı yansıtabilirsiniz.

PrinCube ile batarya ve kartuş ihtiyacınızı dert etmenize de gerek yok. Üreticileri, oldukça verimli batarya sayesinde tek bir şarjla 6 saat çalışma, 1 yıl bekleme süresi olduğunu belirtiyor. Ayrıca tek bir PrinCube kartuşuyla 415 sayfadan fazlı baskı yapılabildiği aktarılıyor. Uzun batarya süresi ve verimli kartuş, seyahat ve etkinlik gibi şarj etmenin zor olduğu yerlerde önemli bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Kısa sürede oldukça başarılı kampanya yürüten bu yenilikçi teknoloji, etkili projeler üretildiği takdirde kitlesel fonlama kampanyalarının yaratabileceği güzel sonuçları gözler önüne seriyor. Siz de buradan PrinCube’un kampanyasını yürüttüğü kitlesel fonlama platformuna giderek projeyi detaylı inceleyebilir, erken sipariş fırsatlarından yararlanarak destek olabilirsiniz.

Buraya tıklayarak Türkiye’nin kitlesel fonlama platformu Arıkovanı’ndaki yerli teknolojik projeleri inceleyebilir, Türkiye’nin projelerine destek olabilirsiniz.

Yorum Gönder

three × 4 =