close
DünyaKitlesel Fonlama Kampanyaları

BedJet 3: Yatağınızı İstediğiniz Sıcaklığa Ayarlayan Akıllı Isı Kontrol Sistemi

Adını kitlesel fonlama kampanyasıyla duyuran akıllı ısı kontrol sistemi BedJet geri döndü. Yatağınızın sıcaklığını dilediğiniz gibi ayarlayıp kaliteli uyku çekmenizi sağlayan BedJet 3, yeni versiyonuyla yine büyük ilgi gördü.

Önceki modellerinde olduğu gibi, BedJet 3, yatağınızın altına yatağınızın altına yerleştireceğiniz motorundan güç alarak çalışıyor. Bir hortum yoluyla çarşafınızın altındaki ağızlığa bağlanıyor. Buradan yatağa hava vermeye başlayan cihaz, aynı zamanda türbülanslı hava yastığı oluşturuyor.

Mobil uygulamasıyla tercihinize göre sıcaklığı önceden ayarlayabiliyorsunuz. Yatağınızın ısınması ya da soğuması sadece 30 saniye sürüyor.

BedJet’in patentli biyoritim sıcaklık teknolojisi, gecenin her saati için programlanabilir sıcaklık kontrolü sağlıyor. Yataktaki iki kişi kendi ayarlarını özelleştirmek isterse, Dual Zone sistemi yatağın her iki tarafına giden hava akışını birbirinden ayırıyor. Yani iki BedJet’iniz varsa, yatağın iki tarafını farklı sıcaklıklara getirebiliyorsunuz.

Cihaz ayrıca vücudunuzun doğal biyoritmini anlayarak çalar saat ihtiyacını da ortadan kaldırıyor. Bunu, vücudunuzun ana sıcaklığını değiştirerek yapıyor. Cihaz, beyninizde önceden programlanmış sirkadiyen reaksiyonu sıfırlayarak uyanmak istediğiniz zaman size sinyal gönderiyor. Size de daha kaliteli bir uyku çekmek kalıyor.

Önceki nesillere ek olarak, BedJet 3 renkli ekranlı uzaktan kumanda, gelişmiş mobil uygulama ve Bluetooth’a ek olarak Wi-Fi üzerinden iletişim kurabilme özelliğine sahip. Ayrıca hiç fiziksel komut kullanmadan, sadece Alexa aracılığıyla sesli komutlarla da cihazı kontrol edebiliyorsunuz.

BedJet 3, önceki kitlesel fonlama maceralarında olduğu gibi, kullanıcılar tarafından yine büyük ilgi görmeye devam ediyor. Kampanyanın bitimine henüz 21 gün olmasına rağmen, cihaz şimdiden 670 bin doların üzerinde fon topladı bile. Proje için belirlenen fonlama hedefi ise sadece 28 bin dolardı.

299 dolardan başlayan fiyatlarla ön sipariş alan cihazı buradan detaylı inceleyebilirsiniz.

Yorum Gönder