close

Sevdiğiniz bir parçanın ya da telefon görüşmelerinizin hiçbir anını kaçırmadan, dışarıdaki kaos ve gürültüden bağımsız olarak, konsantre ve verimli bir şekilde dinleyebilmek, karşılık verebilmek günümüzde çok zor. İşte girişimciler tam da bu zorluğu gidermek için son yıllarda birçok icat yaratmakta.

Bu yazımızda, bu soruna son vermek adına üretilen, uzun ömürlü yeni kablosuz kulaklık Base Line & Base Jump’dan bahsedeceğiz. Hayatın koşturması içinde, işte ya da sporda, elleriniz doluyken ya da bir müzik keyfi yaşamak istediğinizde artık size yardımcı olabilecek yeni bir kulaklık var. Hareket halindeyken müzik dinlemek kadar telefonda konuşmayı sevenler için de keyifli bir konuşma deneyimi ve rahatlık yaşatabilmek adına tek yönlü mikrofon ve Stereo Çağrı destekli yapısı ile Base Line piyasadaki rakiplerinden çok farklı.

Şık tasarımının yanında, hafif ve taşıması kolay oluşu, rahatça hareket etmenizi sağlayan yapısı, müziğinizi, çağrılarınızı ya da sesli asistanınızı her iki kulaklığında da bulunan sezgisel dokunmatik yüzeyiyle kolayca kontrol edebilmenizi sağlayan akıllı tasarım eklentileri gibi üst düzey özelliklerini, fonlama sayfasında paylaşan Base Line, kitlesel fonlama dünyasına kendine özgü bir giriş yaptı.

Suya dayanıklılığı, kısa sürede şarj olabilen yapısı ve uzun süre dayanan şarjıyla Base Line & Base Jump, kablosuz dinleme deneyimini en üst seviyeye çıkarıyor. Kulaklığın özellikleri sadece bunlarla da bitmiyor; çift Mic CVC Gürültü Engelleme özelliği ve inanılmaz ses kalitesi ile stüdyo kalitesinde müziği hissetmenize olanak veren Base Line & Base Jump, kulağınıza mükemmel uyan kulaklık uçları ile konforlu bir ses deneyimi yaşamanıza imkân sağlıyor.

AÇ/KAPAT özelliği sayesinde de kulaklıkları taşıma kutusuna geri koyduğunuzda kendini şarj etmeye başlaması, uygun fiyata güvenilir ve kaliteli gerçek bir kablosuz deneyim sunmayı hedefleyen bu yeni girişim modeli, modern ve yoğun dünyamızda bir kurtarıcı olması beklenen son keşiflerden.

Piyasadaki benzerlerinden farklı olarak daha uzun pil ömrü gibi kullanıcı konforunu daha da arttıran özelliklere sahip Base Line & Base Jump ile tanışmak isterseniz buradan kendisinin kitlesel fonlama sayfasına giderek ürün hakkında daha kapsamlı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder