close
DünyaKitlesel Fonlama Kampanyaları

Barisieur: Sabahlarınıza Anlam Katan Otomatik Kahve Makinesi

Kahve içmeden güne başlayamam, diyenlerden misiniz? Sabah uyandığımda keşke kahvem hazır olsa mı diyorsunuz? Otomatik kahve makinesi Barisieur, güne daha dinç başlamanız için biçilmiş kaftan.

Güne nasıl başlarsanız günün devamı da öyle gelir. Sabah insanı olmasanız bile, Barisieur güne daha iyi başlamanızı sağlayacak tüm donanıma sahip. Taze demlenmiş kahve veya çay kokusuyla uyanmak, üstelik bunun için önceden kalkmanız gerekmediğinde harika bir deneyim.

Barisieur, çayınızı kahvenizi siz uyanmadan hazırlayan bir otomatik çay kahve makinesi. Paslanmaz çelik gövdesi, yeniden kullanılabilir filtresi, kahve, süt ve su kapları derken Barisieur ihtiyaç duyacağınız her şeye sahip. Alarm kurarak istediğiniz saatte kahvenizi çayınızı hazır edebileceğiniz gibi bunu anlık olarak da yapabilirsiniz. Barisieur sadece kullanışlı ve işlevsel değil, aynı zamanda adeta neşe ve heyecan kaynağı.

Yatağınızda kahve ya da çay ile uyanmak artık hayalden ibaret değil. 2016 yılında, kitlesel fonlama sahnesine çıkan ürün, 776.664 dolar fon toplamayı başardı. İki farklı renk seçeneğiyle gelen ürün 349 eurodan satışa sunuluyor. Ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Gönder