close

Cep telefonuyla video/fotoğraf çekmek ve bunu internette paylaşmak artık bir yaşam tarzı haline geldi. Sizin de tarzınız böyleyse 3 eksenli telefon sabitleyici ATOM ilginizi çekebilir.

ATOM hafif, portatif ve multifonksiyonel özellikleriyle dikkat çeken bir telefon ve görüntü sabitleyici. 440 gram ağırlığındaki cihaz 310 gram taşıma kapasitesine sahip. Buna rağmen epey ufak ve kompakt bir yapıya sahip.

Katlanır yapıdaki cihazın en dikkat çekici özelliği tek bir tuşla yatay-dikey arası otomatik geçiş yapabilmesi. Bunu aynı zamanda manuel olarak da yapabiliyorsunuz. Cihazın üzerindeki hızlı ayar tuşları istenirse özelleştirilebiliyor.

Zoom, odaklama, 360 derece dönme, yüz ve nesne takibi ATOM’un öne çıkan diğer özellikleri. Dahili mikrofon girişine de sahip olan cihaz telefonuzu hem dahili kablosuyla hem de kablosuz olarak şarj edebiliyor. ATOM telefon dışında aksiyon cihazlarına da destek veriyor. Gerçekten yapamadığı şey yok gibi.

Snoppa Technology tarafından geliştirilen ATOM an itibarıyla kitlesel fonlamada. Üstelik kitlesel fonlama kampanyasının bitmesine daha 22 gün varken şimdiden 500 bin dolara yakın fon toplamış durumda. Böylesine müthiş özellikleri olan ve uygun sayılabilecek fiyata sahip bir ürün için bu ilgi sürpriz sayılmaz.

ATOM hakkında detaylı bilgi almak için buradan kitlesel fonlama sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Gönder