close
Kitlesel Fonlama Kampanyaları

Artırılmış Gerçeklik Teknolojisiyle Profesyonel Ölçüm Yapın

Artan sayıda uygulama, yazılım ve cihazla, akıllı telefonlarımızı neredeyse her şeye dönüştürebiliyoruz. Bu cihazları alarm, hoparlör, kamera, el feneri, GPS ve hatta Poke topu olarak bile kullanabiliyoruz. Peki onları neden ölçüm yapmak için kullanmıyoru ki?

Arrim One tam da bunu yapıyor. Cihaz, akıllı telefonlarla kullanılabilen dünyanın ilk AR teknolojili ölçüm cihazı olarak öne çıkıyor. Ve yayınlanan videolara bakılırsa gerçekten çalışıyor.

Akıllı telefonlara takılabilen cihaz, telefonunuzu otomatik olarak bir ölçüm cihazına dönüştürür. Cihaz düz çizgiler, daireler, açılar ve eğrilerin boyutlarını ölçebiliyor. Fonksiyonel yapısıyla dikkat çeken cihaz ayrıca bir nivelman görevi görüyor. Ek fonksiyonlar arasında sürekli ölçüm ve birim dönüştürme de bulunuyor.

Basitliği ile öne çıkan Arrim One, açma/kapama düğmesi olarak çalışan tek bir fiziksel butona sahip. Cihaz hem İngiliz hem de metrik birim sistemini destekliyor. Dolayısıyla ft, inç, yard, mm, cm ve m gibi birçok farklı cinsten ölçüm yapabiliyorsunuz.

Cihazın sağladığı yüksek doğruluk seviyesi artırılmış gerçeklik, sanal 3D koordinat sistemi, karakteristik nokta izleyici ve faz kaymalı lazer ölçümü gibi bir dizi üst düzey teknolojiye dayanıyor. Arrim One hem Android hem de iOS cihazlarla uyumlu çalışıyor.

Kitlesel fonlama kampanyasıyla adını duyuran Arrim One, kullanıcılar tarafından oldukça olumlu karşılandı. Kampanyanın Hedeflediği fon miktarının yüzde 1368 üzerine çıkan proje toplamda 276.270 dolarlık toplam fon elde etti. Arrim One 89 dolarlık ön sipariş fiyatına sahip.

Yorum Gönder