close
Arıkovanı Girişim Haberleri

Arıkovanı Mağaza İle En Yeni Teknolojileri Keşfedin

Dünyanın ilk akıllı bastonu WeWalk, çocuklara kodlama öğreten Bulut Board kodlama kiti, OttoLock akıllı kilit sistemi, Alya 3D yazıcı, Wing akıllı güvenlik yüzüğü ve daha nicesi… Dünyaca ünlü teknoloji şirketleri veya bir grup Harvardlı öğrenci tarafından üretilen projelerden bahsetmiyoruz. Bizzat içimizden birileri tarafından düşünülen ve yaşadığımız topraklarda hayata geçirilen projeler bunlar.

“Adamlar yapmış yahu!” Neredeyse hepimiz, uzak diyarlarda gördüğümüz bir teknoloji için, bir kere kurmuşuzdur bu cümleyi. Ancak bu cümlenin öznesi nicedir çok tanıdık. Yani biz de yapıyoruz. Biz de teknoloji geliştiriyoruz. Fakat çoğumuzun belki haberi bile olmuyor. Türkiye’den çıkan en yeni teknolojileri destekleyerek sizlerle buluşturmak için çabalayan bir platform olarak bu algıyı değiştirmek istiyoruz.

İhtiyaç duyabileceğin yaratıcı ürün ve hizmetlere zahmetsizce ulaşabilmen için sana Arıkovanı Mağaza platformunu sunuyoruz. Arıkovanı’nda kitlesel fonlama kampanyasını başarıyla tamamlamış, yüzlerce insan tarafından beğenilmiş ve ön sipariş aşamasını bitirmiş ürün ve hizmetlere artık Arıkovanı Mağaza üzerinden kolayca ulaşabilirsin.

Çocuğunun erken yaşta kodlama öğrenmesini isteyen bir ebeveyn, Türkiye’den daha kaliteli golcü çıkmasını isteyen bir futbolsever veya kaliteli bir ses elde etmek için pahalı amfiler almak yerine bunu akıllı telefonundan halletmek isteyen amatör bir gitarist olabilirsin. Veya çok daha farklı bir ihtiyacın olup “Keşke şunu da yapsalar!” diyebilirsin. Birçoğu yapıldı ve yapılmaya devam ediyor. Tek yapman gereken ihtiyacın olanı keşfetmek ve sipariş vermek.

Tüm sipariş ve teslimat süreci boyunca aklına takılanları ve merak ettiklerini bizlerle paylaşmaktan çekinme. Sana her türlü desteği vermeye hazırız.

Son söz de teknoloji geliştirilen yaratıcı beyinlere…

Daha önce başarılı bir kitlesel fonlama kampanyasına imza atmış tüm girişimcilere kapımız açık. İnsanların farklı ihtiyaçlarına cevap veren ürün ve hizmetini kullanıcılara daha kolay bir şekilde sunman için sana her türlü desteği vermeye hazırız. Bizimle irtibata geç, yaratıcı teknolojini kitlelerle buluşturmaya hemen başla.

Yorum Gönder