close
DünyaKitlesel Fonlama Kampanyaları

Dünyanın En Akıllı Yüzüğü Xenxo S-Ring İle Tanışın

Akıllı giyilebilir ürünlere olan ilginin her geçen yıl arttığı bir gerçek. Kullanıcılar sadece konfor için değil, aynı zamanda sadelik, ilginç tasarım ve yenilikçi yaklaşım için de bu ürünleri tercih ediyor.

International Data Corporation’a (IDC) göre, 2017 yılın üçüncü çeyreğinde, akıllı yüzük, akıllı saat, akıllı kolye vb. ürünlerin yer aldığı giyilebilir teknoloji pazarı yüzde 7,3 büyüdü. Akıllı giyilebilir ürünlerin sayısı büyürken, piyasada birbirinin aynısı veya birinde bulunan özelliğin diğerinde eksik kaldığı birçok ürün bulunuyor.

Tüm akıllı özellikleri bünyesinde bulunduran Xenxo-S Ring, büyük bir açığı kapatmaya geliyor. Kısa bir süre önce
kitlesel fonlamaya açılan ürün “dünyanın en akıllı giyilebilir ürünü” olarak lanse ediliyor. Akıllı yüzük, gelen aramalar, Bluetooth çağrısı, veri depolama, hareket kontrolü, erişim kartı, NFC ödemesi, sağlık parametreleri gibi inanılmaz özellikleri bir araya getiriyor.

Xenxo S-Ring diğer birçok cihazın ayrı ayrı sağladığı özellikleri mükemmel bir kombinasyon haline geliyor.

Hepsi bir arada!

Akıllı yüzük aracılığıyla önemli dosyaları depolayabilir, müzik değiştirebilir, hareket halindeyken ödeme yapabilir, fitness hedeflerinizi takip edebilir, hızlı telefon görüşmesi yapabilir, tehlikede iseniz yardım isteyebilir, akıllı kapılara erişim sağlayabilirsiniz. Telefonunuzu unutursanız ve hatta kişisel asistanınızla konuşursanız, bildirim alabilirsiniz. Gerçekten hepsi bir arada!

Kitlesel fonlama kampanyasında büyük ilgi gören Xenxo S-Ring, hedefinin epey üzerine çıkarak yaklaşık 550 bin dolar fon toplamayı başardı. Perakende fiyatının yüzde 24 indirimle satın alınabilen cihazın ön sipariş fiyatı 189 dolardı. Böylesine akıllı bir cihaz için gayet uygun bir fiyat aslında.

Yorum Gönder