close
DünyaKitlesel Fonlama Kampanyaları

Akıllı Teleskop Hiuni İle Tüm Gökyüzü Cebinizde

Yıldızları izlemek gerçekten büyüleyici bir deneyim. Hiuni isimli akıllı teleskop sayesinde, gökyüzü tutkunları ve amatör astronomi meraklıları için bu deneyim artık bambaşka bir seviyeye çıkıyor.

Hiuni, herkese hitap edecek ve herkesin kolayca kullanabileceği bir teleskop olma hedefiyle tasarlandı. Yeni başlayanlardan amatör gökbilimcilere kadar tüm uzay tutkunlarına eğlenceli, eğitici ve uygun fiyatlı gökyüzü deneyimi sunan mükemmel bir cihaz konumunda.

Akıllı teleskop kendi kendini kalibre ederek kullanıcılar için gece gökyüzünü keşfetmeyi kolaylaştırıyor. Temel olarak yapmanız gereken tek şey Hiuni’yi açmak, akıllı telefon veya tabletinizi uygulamaya bağlamak, gökyüzünde bir nesneyi seçmek ve akıllı teleskobun sizi seçiminize nasıl yönlendirdiğini izlemek.

Mobil Uygulama İle Kolay Gökyüzü Eğitimi

Teleskop, öğrenim materyalleri ve kaliteli eğitim içeriği sunan, gökyüzü bilgisini daha bilinçli ve bilgili bir deneyime dönüştüren bir eğitim uygulamasıyla birleştirilmiş durumda.

Hiuni, geleneksel teleskoplardan çok daha fazlasını vadediyor. Eğitim içeriği ile birlikte, uygulama “Görmeye değer şeyler” kılavuzu, “Göksel etkinlik takvimi”, “Rehberli turlar” ve hatta görüntü paylaşma gibi özellikler sunuyor.

Kitlesel fonlamaya açılan Hiuni, ön sipariş ile 539 dolara sahip olunabiliyor. Akıllı teleskobun fiyatının piyasaya çıktığında 1190 dolardan satışa sunulacağı belirtiliyor. Kampanyanın bitimine henüz 31 gün olmasına rağmen proje 50 bin dolarlık hedefini çoktan aşmayı başardı. Şimdiye kadar, neredeyse 600 destekçi projeyi destekledi ve 340.000 dolar fon sağladı.

Proje hakkında daha fazla bilgi edinmek için buradan kampanya sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Gönder

twenty − 11 =