close
Arıkovanı Girişim Haberleri

Akıllı Saat Sence Watch Hedefine Ulaştı!

Yeni hisler kazandıran akıllı saat Sense Watch, kitlesel fonlama kampanyasını başarıyla tamamladı. Arıkovanı üzerinden fon toplayan proje, hedeflediği fon miktarına ulaşarak hayata geçmeyi başardı.

“Hayal et, hisset, engel tanıma” parolasıyla yola çıkan Sense Watch, yerli bir girişimin ürünü. Sense Watch, sadece bir akıllı saat olmanın ötesinde, kullanıcısına “yeni hisler kazandıran” bir saat.

İşitme engelli bireyler için geliştirilen saat, sahip olduğu akıllı titreşim özellikleriyle, kullanan kişiye hissetmediği şeyleri hissettiriyor.

Akıllı saat bunu, sesleri titreşime dönüştürerek yapıyor. Böylece çevreyi, insanları, nesneleri, kısacası etrafınızda olup biten her şeyi daha iyi anlamanıza yardımcı oluyor.

Örneğin bulunduğunuz ortamda çalan şarkıya eşlik edebiliyorsunuz. Veya film izlerken, filmdeki efektleri titreşimle hissedebiliyorsunuz.

Akıllı saat aynı zamanda çevredeki sesleri algılayıp yazıya da çeviriyor ve tüm akıllı cihazlarla entegre çalışabiliyor. Yani akıllı telefonunuza gelen mesaj ve aramaları da saatinizden takip edebiliyorsunuz.

Sense Watch artık bu akıllı özelliklerini kullancılarla buluşturmaya hazır. Zira bu yaratıcı proje hedeflediği fon miktarına ulaştı. Arıkovanı üzerinden ön sipariş yoluyla 140.000 TL fon toplayan Sense Watch, an itibarıyla kullanıcılarına gönderilmeye başladı.

Proje hakkında detaylı bilgi almak için buradan fonlama sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Gönder

nine − 1 =