close
Arıkovanı

Akıllı Park Bariyeri Freepark Başarıyla Fonlandı

Kişisel park alanınıza yabancıların park etmesini önleyen akıllı bariyeri Freepark başarıyla fonlandı. Arıkovanı’nda başladığı kitlesel fonlama macerasını başarıyla tamamlayan Freepark artık seri üretime geçmeye hazır.

Freepark, akıllı telefon uygulamasıyla bağlantılı çalışan bir akıllı otopark bariyeri. Üzerindeki sensörler sayesinde aracınızı tanıyan akıllı bariyer, siz park yerinden ayrılırken otomatik olarak kapanıyor.

Kolay Kullanım

Kurulumu oldukça basit olan bariyer, yanında gelen 4 adet dubel ile yere kolayca sabitlenebiliyor. Ardından cep telefonu uygulamasını akıllı telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Bariyerin anahtarla açılan iç kısmındaki kare kodu cep telefonu uygulamanıza okutarak bariyeri kullanmaya başlıyorsunuz.

Uygulama bariyerle Bluetooth Düşük Enerji ile iletişim kuruyor. Eğer Bluetooth kapalıysa uygulama açmanız için sizi uyarıyor ve tek tuşla bariyeri açıp kapatabiliyorsunuz.

Freepark’ın dahili bataryası 3 ay boyunca kullanılabiliyor. Şarjı bittikten sonra yeniden doldurması ise 8 saat sürüyor.

Batarya durumu, bariyerin açık mı kapalı mı olduğu gibi tüm bildirimleri mobil uygulamasından görebiliyorsunuz. Ayrıca bariyerinizi kullanmasını istediğiniz başka kişileri de uygulama üzerinden yetkilendirebiliyorsunuz. Bariyerin çalınmalara karşı hırsızlık alarmı olduğunu da ekleyelim.

Kitlesel Fonlama Başarısı

Freepark akıllı park bariyeri, Arıkovanı’ndaki kitlesel fonlama kampanyasının bitimine henüz 10 olmasına rağmen, hedefini başarıyla tamamladı. Seri üretime geçmek için 200.000 TL fon hedefleyen proje şimdiye kadar 203.745 TL fon elde etti.

Ön sipariş süreci devam eden Freepark’a erken 1.150 TL erken satış fiyatıyla sahip olabilirsiniz.

Freepark hakkında detaylı bilgi almak ve ön sipariş vermek için projenin Arıkovanı sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Gönder