close
DünyaKitlesel Fonlama Kampanyaları

Derin Suların Tadını Teknolojiyle Çıkarın: Akıllı Dalış Tüpü SUPA HUKA İle Tanışın

Dünyayı keşfetmek şüphesiz en etkileyici deneyimlerden biri. Farklı yaşamları keşfetmek isteyenler tırmanmayı, uçmayı ve dalmayı korkusuzca deneyimlemeye hazırdırlar. Sualtı da insanların dünyaya başka gözle bakabildiği en heyecan verici deneyimlerden biri.

Tüplü dalış harika bir deneyim olsa da ekipman konusu çoğu zaman karmaşıktır. SUPA HUKA, güvenliği tehlikeye atmadan bu karmaşıklığı değiştirme misyonuyla geliştirilen bir ürün olarak öne çıkıyor. Sahip olduğu özelliklerle sualtı keşfini bambaşka bir seviyeye taşıyor.

SUPA HUKA ağır tüpleri ve zahmetli malzemeleri taşıma ihtiyacını ortadan kaldırırken ekipman kiralama ücretlerinden de tasarruf sağlıyor. Bununla birlikte, iki adet çıkarılabilir SLA pille çalıştırıldığı için, tek bir şarjla 2 saat boyunca 10 metre derinliğe kadar dalış yapma imkanı sağlıyor.

SUPA HUKA, ayrılabilir şnorkel, hava tankı ve akıllı yelek de dahil olmak üzere tüm dalış ekipmanlarını bir arada tutan kompakt bir çantadan oluşuyor. Bunun en önemli yanı, çantada değerli eşyalarınızı saklayabiliyor ve hatta su altındayken telefonunuzu şarj edebiliyorsunuz.

Cihazın pili azaldığında size ışıkla uyarı vererek güvenliğinizi sağlıyor. Şarj tamamen bittiğinde veya cihazla bağlantınız kesildiğinde yelekteki ekstra hava deposu sayesinde yüzeye çıkana kadar rahatça nefes alabiliyorsunuz.

Kitlesel Fonlama Başarısı

Kitlesel fonlama kampanyasıyla adını duyuran SUPA HUKA, henüz kampanya süreci bitmeden hedeflediği fonu çoktan geride bıraktı bile. 38.271 dolarlık hedefini aşan proje 74 destekçi tarafından 54.000 doların üzerinde fon toplamayı başardı.

SUPA HUKA’nın şnorkel, temel dalış yelkeni, 2 adet pil, SUPA HUKA ünitesi, dalgıç bayrağı, güneş paneli, hava tankı ve şarj cihazını içeren paketinin ön sipariş fiyatı 900 dolar.

Yorum Gönder