close
Dünyadaki Son Teknoloji Gelişmeleri

360 Derece Kayıt Yapabilen Dünyanın İlk Boyun Kamerası

Kitlesel fonlamanın teknoloji projelerini finanse etmenin en iyi yollarından biri olduğu aşikar. Şimdiye kadar birçok yenilikçi teknoloji ürününün buradan çıktığına ve binlerce insana ulaştığına şahit olduk. Kamera ve fotoğrafla ilgili projeler de onların başında geliyor.

Dünyanın ilk full HD 360 derece kamerası, analog ve dijital uyumlu lens, otomatik takip özellikli drone kamerası ilk akla gelenlerden. Saydıklarımızın hepsi kitlesel fonlama platformlarında 1 milyon doların üzerinde fon toplayan projeler.

Daha bunların üzerine ne yapılabilir derken bu platformlar bizi yepyeni ürünlerle şaşırtmaya devam ediyor. Tıpkı giyilebilir kamera FITT360 gibi.

Dünyayı Boynunuza Kaydedin

Dünyanın ilk boyun kamerası olarak lanse edilen FITT360, hiç zahmete girmeden etrafınızı 360 derecelik açıyla kaydetmenizi sağlıyor. Tıpkı bir kolye veya kulaklık gibi boyna asılan kamera, eller serbest modunda anlık video ve fotoğraf çekmeyi mümkün kılıyor.

360 derece video çekimi, FITT360’ın tek güzel özelliği değil. Aldığı görüntüleri sosyal medya platformlarında canlı yayınlıyor oluşu da kamerayı bir adım öne çıkarıyor. Bir sabitleyiciyle elde tutulan veya kask vb. yüzeylere monte edilen kameralardan çok daha kullanışlı.

Kitlesel fonlama kampanyasıyla büyük ilgi gören FITT360, bine yakın kişinin ilgisini çekmiş durumda. 391 dolar ön sipariş fiyatına sahip olan kameraya 990 kişi 381.496 dolar fon sağlayarak projenin hayata geçmesine yardımcı oldu.

Sizin de benzer projeleriniz varsa Arıkovanı.com‘a başvurmayı unutmayın.

Yorum Gönder