close

En Çok Okunanlar

ARIKOVANI

Arıkovanı

Geleceğin Çocukları Arıkovanı Projeleriyle Yetişiyor

shutterstock_554621923 (2)

Dünyanın en masum varlıkları olan çocuklar, daima yaratıcı fikirlere sahiptirler. Ayrıca onlar için kendilerini özgür ve açık şekilde ifade etmekten daha tatmin edici ve mutluluk verici bir şey yoktur. Doğduğu andan itibaren bebeklerin sürekli olarak çevresini gözlediğini, dinlediğini, hissetmeye çalıştığını ve farklı denemeler yaptığını fark etmişsinizdir. Büyümeye devam ettiklerinde ise her yeni keşifleri onları daha da heyecanlandırarak mutlu edecektir. Doğuştan gelen bu merak ve keşfetme hissini doğru yaklaşımlarla destekleyerek geliştirmek, çocuğun ve dünyanın geleceği için çok önemlidir.

read more

İpuçları

Dünya

9c8ee3d31c63811f99f02b1181cda8756ba0bdf5
Dünya

Küresel Isınmaya Karşı Yüzen Şehirler

Dünyamızın karşı karşıya olduğu en önemli sorunlardan biri olan küresel ısınma, beraberinde büyük tehlikeler de getiriyor. İklim değişiklikleri sonucunda dünya genelinde sıcaklıkların yükselmesiyle buzulların erimesi, deniz seviyesinde ciddi yükselmelere neden
read more

Kitlesel Fonlama

Kitlesel Fonlama

Kulağınızdaki Tercüman: TRAGL

tragl akıllı tercüman

Birden fazla yabancı dil öğrenmek için vaktiniz olmayabilir. Ya da dil öğrenme konusunda kendinizi yeteri kadar becerikli hissetmiyor olabilirsiniz. Dünyanın ilk Canlı Tercümanı Tragl sayesinde yabancı arkadaşlarınızla sohbet etmek için dil kursuna gitmenize gerek yok.

read more

Sosyal Girişimcilik